STRATEG.cz
 
 

Strategické řízení   |   Řízení financí   |   Poradenství   |   Mapa stránek   |   Kontakt


Možnosti čerpání dotací v letech 2007-2013

V rámci našich poradenských služeb jsme našim klientům připraveni poskytnout plnou podporu v oblasti komplexního poradenství a zajištění celého procesu při čerpání dotací z fondů Evropské unie a České republiky. Využijte proto možnost získat dotaci na realizaci Vašich záměrů a podpořit Vaše projekty prostřednictvím dotací z EU, které se nabízí v období 2007 až 2013.

Vlajka EU a ČR Vyberte si z níže uvedeného přehledu dotačních programů ty, které budou nejlépe vyhovovat Vašim záměrům a kontaktujte nás. Přehled byl zpracován na základě informací ze stránky Fondy evropské unie, kde rovněž naleznete ke každému programu podrobnosti.

Dotační programy pro období 2007 - 2013

V rámci cíle Konvergence jsou připraveny níže uvedené programy určené pro celé území ČR většinou s výjimkou hlavního města Prahy. Jedná se o


Do cíle Regionální konkurenceschopnost a zaměstnanost je zahrnuto jen Hlavní město Praha, pro kterou jsou připraveny dva operační programy.

V rámci cíle politiky hospodářské a sociální soudržnosti je v rámci Evropské územní spolupráce k dispozici následujících 9 programů


Tematické operační programy

Mezi tématicky zaměřené operační programy patří.


Regionální operační programy

Mezi regionální operační programy patří.


Operační programy Praha

Mezi operační programy Praha patří.


Evropská územní spolupráce

Mezi programy evropské územní spolupráce patří.Jestliže Vás naše služby zaujaly, kontaktujte nás a informujte se, jak Vám můžeme pomoci. Pokud máte zájem o další informace proč využít služeb poradce či ohledně poradenské práce, ceny nebo etického kodexu poradce, přečtěte si následující stránku.

Máte zájem o naše služby? Potřebujete nám něco sdělit nebo máte nějaký dotaz? Rádi Vám odpovíme. Využijte, prosím, náš kontaktní formulář.