STRATEG.cz
 
 

Strategické řízení   |   Řízení financí   |   Poradenství   |   Mapa stránek   |   Kontakt


Dotační poradenství

V současné době je k dispozici řada dotačních programů, jejichž přehled uvádíme na samostatné stránce. Programů je relativně mnoho a podmínky jednotlivých výzev se mění, proto je složité se v nich orientovat. Naši konzultanti se dotacemi úspěšně zabývají již řadu let a úspěšně pomohli získat dotace celé řadě našich klientů.

V prvním kroku Vám rádi bezplatně poradíme, jaké dotační programy můžete využít a které z nich jsou vhodné pro Váš podnikatelský záměr. Následně jsme připraveni kompletně zpracovat projekt a ostatní související dokumenty, vyřídit žádost o dotaci a pomoci s administrací projektu.

Naše odměna se v převážné většině odvíjí od úspěšnosti projektu, proto máme zájem na kvalitním zpracování žádosti tak, aby byl projekt úspěšný.

Chcete-li využít dotace z EU, můžeme Vám pomociJestliže Vás naše služby zaujaly, kontaktujte nás a informujte se, jak Vám můžeme pomoci. Pokud máte zájem o další informace proč využít služeb poradce či ohledně poradenské práce, ceny nebo etického kodexu poradce, přečtěte si následující stránku.

Máte zájem o naše služby? Potřebujete nám něco sdělit nebo máte nějaký dotaz? Rádi Vám odpovíme. Využijte, prosím, náš kontaktní formulář.