STRATEG.cz
 
 

Strategické řízení   |   Řízení financí   |   Poradenství   |   Mapa stránek   |   KontaktČlen Okresní hospodářské komory Jihlava

Jak nastartovat úspěšné podnikání?

Máte zajímavý nápad a uvažujete, že začnete podnikat? Nejste si však jistí, co všechno pro úspěšný rozjezd podnikání musíte udělat? Přijďte se poradit do naší bezplatné poradny pro začínající podnikatele.

Bezplatná poradna funguje každé první úterý v měsíc od 15:30 hodin v zasedací místnosti Okresní hospodářské komory Jihlava v Benešově ulici č. 1256/13.

Poradenství Vám poskytneme vždy po předchozí domluvě na telefonním čísle +420 602 564 776 nebo na mailu start@strateg.cz. V případě potřeby se lze domluvit i na jiném termínu.


Jak se připravit?

Před návštěvou poradny doporučujeme zamyslet se nad následujícími otázkami a ujasnit si odpovědi na ně.


Při návrhu nového business modelu se většinou postupuje v tomto pořadí:


Poradna je zajišťována Okresní hospodářskou komorou ve spolupráci s poradenskou firmou www.strateg.cz.


Jestliže Vás naše služby zaujaly, kontaktujte nás a informujte se, jak Vám můžeme pomoci. Pokud máte zájem o další informace proč využít služeb poradce či ohledně poradenské práce, ceny nebo etického kodexu poradce, přečtěte si následující stránku.

Máte zájem o naše služby? Potřebujete nám něco sdělit nebo máte nějaký dotaz? Rádi Vám odpovíme. Využijte, prosím, náš kontaktní formulář.